coLingua
Crusher di roccia

Crusher di roccia


Scopu: Alimentazione → Frantumazione (primariu / secundariu) → Vagliatura / Recirculazione → Lavaggio / Trasferimentu
Ingressi RFQ: Condizione di u materiale (abrasività / umidità / argilla), Dimensione massima di l'alimentazione, Capacità di destinazione (t / h), Gradazione di destinazione / rete, Standard di potenza, Impronta di u situ
Equipaggiamento di base: Alimentatore vibrante, Frantoio a martelli pesanti, Frantoio a mascelle (PE), Frantoio a percussione,
Crivellu vibrante YK, tamburo, lavatrice a spirale, lavatrice di sabbia ad alta{0}}efficienza, elevatore di secchi
Punti di cuntrollu cumuni: Limite di alimentazione, Scarico / gamma di rete, Fascia di capacità, Potenza di u mutore (kW), Dimensioni / pesu, Pezzi d'usura è scope di ricambi
Pacchettu di consegna: Lista di l'equipaggiu, Lista di imballaggio, Manuali / lista di pezzi, Registri di ispezione (se necessariu)
Inviazione
Introduzione à u Produttu

I trituratori di roccia sò macchine industriali di -dimensioni chì scumpressanu grandi roccia, petra, minerale è cimentu di demolizione in dimensioni cuntrullate, utilizzabili per a produzzione aggregata, u riciclamentu è a preparazione di l'alimentazione minera. Sicondu u materiale è l'output di destinazione, riducenu a dimensione principarmenti da a frantumazione cumpressiva (cum'è a mandibula, a cune, o a sfracitura giratoria) o da a frantumazione d'impattu (trituratori d'impattu per a forma è a riduzzione secundaria). I trituratori di roccia sò furniti cum'è unità stazionarie, portatili o mobili, chì permettenu u processu in una pianta fissa o direttamente in -situ per minimizzà u trasportu, cuntrullà a gradazione di u produttu, è migliurà l'efficienza generale di u situ di travagliu.

 

Mandateci a vostra dimensione di l'alimentazione, a graduazione di destinazione, u requisitu di tph, è se u vostru situ hà bisognu d'equipaggiu portable / mobile. Raccomanderemu una cunfigurazione chì risponde à e vostre limitazioni di output è di installazione cù consegna è documentazione chjaru per a spedizione d'esportazione.

 

U prucessu di frantumazione di roccia è a lista di cuntrollu di RFQ

 

Un trituratore di roccia in vendita deve esse paragunatu da inputs RFQ misurabili, micca solu capacità di catalogu. In i prughjetti veri, l'alimentazione abrasiva pò spinghje u costu di usura rapidamente, salvu chì a portata di liner / martellu è di ricambio-iniziu sò definite in anticipu. Nant'à l'argilla o l'alimentu appiccicosu, u screening pò cecu è a ricirculazione aumenta, cusì u pre{3}}scalping è u lavatu deve esse cunfirmatu cù u vostru scopu di fine è u pianu di gestione di l'acqua / slurry.

 

Prima di PO, cunfirmà questi punti di accettazione:

  1. Valutatufascia di capacitàà a cundizione di l'alimentazione specifica è u paràmetru
  2. Dimensione massima di l'alimentazionelimite è qualsiasi pre{0}}screening necessariu
  3. Graduazione di destinazioneè se u circuitu hè apertu o chjusu (recirculation)
  4. Potenza standard(kW, tensione / frequenza, mètudu di partenza)
  5. Busta di installazione(impronta, liberazione, punti di sollevamentu)
  6. Wear-part scope + start-parts, più a coerenza di a targhetta / lista di imballaggio

 

Cumu Funziona un Crusher Rock?

 

Nant'à una cava tipica o un situ mineru, umacchina trituratrice di rocciasi trova a monte di u sistema di screening è di trasportu. U so rolu hè di cuntrullà a dimensione massima di particella chì entra in a linea, chì affetta direttamente l'efficienza di u screnu, a carica di cinturione, è u cunsumu di parte -downstream.

COMPLETE STONE PRODUCTION LINE-OCTAL PIPE

Stage (circuitu chjusu) Ciò chì succede Ciò chì duvete cunfirmà (Acquisizione / Accettazione)
1.Cuntrolla di l'alimentazione (prima di u trituratore) Un alimentatore misura u materiale in u trituratore à un ritmu stabile per evità picchi, ponti è usura irregolari. Tipu di materiale, umidità / argilla, dimensione massima di lump; esigenza di alimentazione stabile per e cundizioni di u situ (in particulare portable / mobile).
2. Crushing Primariu (Fà "processable") U trituratore di mascella usa a compressione per riduce l'alimentazione grande in una dimensione stabile per e fasi downstream. Apertura di a mascella versus dimensione massima di l'alimentazione; scaricamentu di destinazione à u prossimu stadiu; risicu di ponte; wear -pianu di parte.
3.Frantumazione Sicundaria / Terziaria (Fà "vendibile") Sceglite u tipu di trituratore basatu nantu à a riduzione, a forma è u costu di usura. A selezzione dipende da durezza / abrasività, gradazione di destinazione, costu di usura, uptime.
3a. Impact / Frantumazione di martellu Riduzzione di l'impattu + forma; riduzzione rapida nantu à i materiali adattati. idoneità materiale; pezzi d'usura (martelli / rivestimenti); strategia di contaminazione per u riciclamentu di l'alimentazione.
3b. Cone Crushing Cumpressione secundaria / terziaria; output stabile in roccia più dura. prufilu di liner; carica di recirculazione; esigenze di capacità stabile.
3c. Crushing à arbre verticale (Tipu VSI-) Formazione di sabbia + fini cuntrullati; spessu usatu per 0-5mm manufatti sabbia. Forma di particella necessaria; cuntrollu di fine; integrazione di screening/lavaggio.
4.Screening Recirculation (a dimensione finale hè decisa quì) I schermi divisu nantu à -taglia di produttu versus ritornu di grandezza; a ricirculazione blocca a gradazione finale. dimensionamentu di u screnu; dimensioni di u produttu di destinazione; rapportu di recirculation; evitari over-crushing è perdita di capacità.
5.Lavà (opcional) Elimina l'argilla / fine quandu a pulizia o a curva di graduazione ne precisa. Limite di fine, disponibilità d'acqua, pianu di ricuperazione / disidratazione, esigenze di scaricamentu.
Note Portable/Mobile vs Stationary Note Principiu hè u listessu; portatile / mobile face più alimentazione variabile è impronta più stretta. Busta di trasportu, tempu di cunfigurazione, putenza di u situ, cuncepimentu di loop di screening, start-spares.
Ingressi d'accettazione (lista di cuntrollu di RFQ) Definisce se u circuitu funziona cum'è citatu. Materiale + max feed + target gradation + tph + layout + screening/washing scope.

 

Se comparafrantoi di roccia in vendita, principià per chjude l'inputs di u travagliu-materiale, a dimensione massima di l'alimentazione, i prudutti di destinazione è a capacità necessaria (t/h). Questi decidenu s'ellu avete bisognu di un trituratore di mandibula cum'è primariu, un stadiu d'impattu / martellu / cune per a riduzzione secundaria, è un ciclu di screening di circuitu -chiusu per cuntrullà a gradazione finale.

 

Frantoi a mascella serie PE

 

I frantumatori a mascella di a serie PE sò largamente usati per a frantumazione primaria induve sò necessarie aperture di alimentazione più grandi è un rendimentu stabile. Per aiutà i cumpratori à evità ri-citazione è cambiamenti di cunfigurazione,Pipa Octalallinea a selezzione di trituratore a mascella PE à i punti di cuntrollu RFQ misurabili: dimensione di apertura di alimentazione, dimensione massima di alimentazione, intervallu di scaricamentu, banda di capacità, putenza installata, è l'involucro d'installazione (dimensione è pesu generale).

 

In u disignu di linea, u trituratore di mandibula stabilisce tipicamente u tettu di capacità frontale -. Se a mandibula hè sottodimensionata in quantu à a carica di l'alimentatore / tramoggia, diventa u collu di buttiglia; s'ellu hè oversize, CAPEX aumenta senza migliurà a produzzione finita, salvu chì e tappe in aval ponu assorbe u throughput. Per l'appruvazioni di l'acquistu, trattate u trituratore di mandibula cum'è "l'ancora primariu di throughput", è cunfirmà a so gamma di scaricamentu currisponde à a tappa successiva (trituratore d'impattu o screening) per mantene a linea equilibrata è accettazione -pronta.

 

Frantumatori a mascellasò largamente usati cum'è trituratori primari per a triturazione grossa induve hè necessariu un rendimentu stabile è un grande rapportu di riduzzione. E caratteristiche tipiche includenu:

  1. Grande ratio di riduzzioneper una triturazione grossa efficiente è menu fasi in l'estremità frontale di a linea.
  2. High throughputcù un funziunamentu stabile per u travagliu primariu di frantumazione.
  3. Dimensione di scaricamentu più uniforme, chì sustene una vagliatura più liscia a valle è una frantumazione secondaria.
  4. Struttura simplicecun cuncepimentu praticu, facilitendu a stallazione è u -serviziu in situ.
  5. Mantenimentu convenientu, cù pezzi d'usura chì ponu esse inspeccionati è rimpiazzati senza prucessi cumplessi.
  6. Costu operativu più bassuguidatu da una meccanica diretta è una cumplessità di mantenimentu ridutta.
  7. Limite di forza di materiale:adattatu per i materiali cùforza di compressione finu à 320 MPa(cunfirmà per u tipu di materiale è l'abrasività per a selezzione finale).

 

Punti di forza:forte capacità di frantumazione grossa è larga gamma di applicazioni.

Considerazioni:a forma di u produttu ùn hè generalmente micca finali; un stadiu secundariu più screening hè cumunimenti necessariu.

Punti di dati chjave RFQ:apertura di alimentazione (mm), alimentazione massima (mm), gamma di scaricamentu (mm), capacità (t/h), velocità eccentrica (r/min), putenza (kW), pesu (t), dimensione generale (mm).

 

  Jaw Crusher PE Series               Jaw Crusher PE Series-octal pipe

Mudellu Apertura di Feed
(mm)
Max Feed
(mm)
Scaricatu
(mm)
Capacità
(t/h)
Velocità eccentrica
(r/min)
putenza
(kW)
Pesu
(t)
Dimensione generale
(L × L × H) (mm)
PE-150×250 150×250 125 10–40 1–3 250 5.5 0.8 720×660×850
PE-200×300 200×300 180 15–50 2–6 260 7.5 1.2 910×750×990
PE-200×350 200×350 180 18–70 3–10 260 11 1.5 1000×870×990
PE-250×400 250×400 210 20–60 5–20 300 18.5 2.8 1300×1090×1270
PE-400×600 400×600 340 40–100 16–60 275 30 7 1730×1730×1630
PE-500×750 500×750 425 50–100 40–110 275 55 12 1980×2080×1870
PE-600×900 600×900 500 65–160 50–180 250 75 17 2190×2206×2300
PE-750×1060 750×1060 630 80–140 110–320 250 90 29 2660×2430×2800
PE-900×1200 900×1200 750 95–165 220–450 200 110 52 3380×2870×3330
PE-1000×1200 1000×1200 850 195–265 315–500 200 110 55 3480×2876×3330
PE-1200×1300 1200×1300 1000 180–330 400–650 220 200 62 4539×2984×3959
PE-1200×1500 1200×1500 1020 150–350 400–800 180 250 80 4200×3300×3500
PE-1500×1800 1500×1800 1200 220–350 450–1000 180 280 122 5160×3660×4248

 

Alimentatore vibrante

 

Un alimentatore vibrante misura a petra cruda da una tramoggia à u trituratore primariu à una velocità cuntrullata. Per l'acquistu, a selezzione hè principalmente guidata da a dimensione di a groove (per currisponde à a tramoggia / caricatore), a dimensione di particella di alimentazione permessa, è a banda di capacità necessaria per mantene u trituratore primariu stabile senza surging.

 

In una linea tipica, sta unità prutege l'equipaggiu downstream lisciandu a velocità di alimentazione è riducendu l'eventi di sovraccarichi improvvisi chì acceleranu l'usura di mandibula / martellu / impattu. L'alimentatore "dirittu" hè quellu chì mantene un flussu di massa stabile sottu a cundizione di l'alimentazione reale di u situ (umidità + argilla + distribuzione di dimensioni miste), micca solu sottu l'alimentazione di prova ideale.

 

• Forze: stabilizza a carica di crusher, reduces bridging risk, improves cunsistenza di usu in u stadiu primariu.
• Considerazioni: a geometria di l'outlet di a tramoggia è a cundizione di l'alimentazione (umidità / argilla) ponu causà un flussu irregulare s'ellu ùn hè micca dimensionatu bè.

• Punti di dati chjave RFQ: taglia groove, dimensione massima di particella di alimentazione, capacità di trasfurmazioni (t / h), putenza di u mutore (kW).

 

 

   Vibrating Feeder              Vibrating Feeder-octalpipe                                          

 

Mudellu Groove Size
(mm)
Dimensione di particella di l'alimentu
(mm)
Capacità di trasfurmazioni
(t/h)
Motor Power
(kW)
GZD6523 650 × 2300 Meno o uguale à 400 40–80 1.1 × 2
GZD9836 980 × 3600 Meno o uguale à 500 80–200 2.2 × 2
GZD1136 1100 × 3600 Meno o uguale à 700 160–210 3.7 × 2
GZD 1238 1200 × 3800 Meno o uguale à 750 250–400 5.5 × 2
1250 GZD 1200 × 5000 Meno o uguale à 750 250–450 5.5 × 2
GZD 1538 1500 × 3800 Meno o uguale à 1000 400–500 7.5 × 2
1550 GZD 1500 × 5000 Meno o uguale à 1000 500–800 9.5 × 2
GZD2038 2000 × 3800 Meno o uguale à 1200 800–1000 12.5 × 2
GZD 2050 2000 × 5000 Meno o uguale à 1200 800–1200 15 × 2

 

Frantoi a martelli pesanti

 

 

A frantoio a martello pesantehè sceltu quandu u materiale è u pruduttu di destinazione permettenu aaltu ratio di riduzzione in un flussu simplificatu, spessu permetteuna-stappa di frantumazioneè riducendu a necessità di un trenu tradiziunale di triturazione secundaria. In parechji travaglii aggregati pò pruduce una banda di scaricamentu cuntrullata (comunementefinu à 0-60 mm in un passu, secondu u materiale è a cunfigurazione), chì aiuta à accurtà u layout è riduce i punti di trasferimentu.

 

Da u puntu di vista di l'acquistu, questu hè uncostu-per-tunna decisione: u flussu pò esse simplificatu, ma uptime dipendeabrasività, variabilità di l'alimentazione, è pianificazione di parti di usura-. I punti di cuncepimentu tipicu chì importanu in u situ includenu ano -struttura di griglia cù gap regulable(sensibilità di tappa più bassa sottu umidità variabile), usura -disegnu di rotore / fissazione focalizata, rinforzu di l'arbu di martellatu / martellu- a prutezzione di i buchi, è u mantenimentu -accessu amichevule (apertura / ispezione idraulica induve cunfigurata).

 

Punti di forza:altu ratio di riduzzione in materiali adattati; pò simplificà u layout di a linea.

Considerazioni:L'esposizione à l'usura hè sensibile à a durezza di a petra / l'abrasività; ricambi pratichi sò necessarii.

Punti di dati chjave RFQ:materiale è abrasività, dimensione massima di alimentazione, banda di scaricamentu di destinazione, capacità (t / h), putenza di u mutore (kW), è cunfigurazione Heavy vs Standard.

 

 

Heavy Hammer Crusher         Heavy Hammer Crusher-octalpipe

 

Tipu Mudellu Size Feed
(mm)
Capacità
(t/h)
Motor Power
(kW)
Pesante PCZ1312 Meno o uguale à 500 150–200 110 × 2
PCZ1512 Meno o uguale à 600 250–400 160 × 2
PCZ1615 Meno o uguale à 650 400–700 220 × 2
PCZ1815 Meno o uguale à 650 400–900 250 × 2
PCZ1820 Meno o uguale à 800 800–1500 800-6
PCZ2125 Meno o uguale à 1200 2000–3000 1250-6
Standard PC-0706 Meno o uguale à 400 50–70 75
PC-1010 Meno o uguale à 500 80–150 90 × 2
PC-1012 Meno o uguale à 200 150–250 110 × 2
PC-1213 Meno o uguale à 200 250–300 132–160 × 2
PC-1216 Meno o uguale à 250 300–400 160–200 × 2
PC-1220 Meno o uguale à 250 400–600 200–220 × 2

 

Crusher à impattu

 

I trituratori d'impattu sò selezziunati pertriturazione secondaria è formaturaquandu a forma di particella è a dimensione di output regulable sò richieste. Sò cumunamenti eseguiticircuit chjusu cù schermi vibrantiper scuntrà a gradazione di destinazione è riduce l'output flaky. Per l'allineamentu RFQ,Pipa Octalconsiglia di cunfirmàdimensione massima di alimentazione è apertura di alimentazioneprima, perchè questi cuntrullà u throughput è l'esposizione di usu; I tipi tipici di trituratori d'impattu idraulicu includenu250-700 mm alimentazioneèCapacità 60-548 t/hsecondu u materiale è a cunfigurazione.

 

Questa categuria hè spessu scelta per l'efficienza di mantenimentu:apertura idraulicamigliurà l'accessu,rivestimenti di usura sostituibili(alliage resistente à l'usura-) aiuta à gestisce u costu di usura, è anparàmetru di scaricamentu regulabilesustene una classificazione stabile cù un ciclu di screening praticu.

 

Punti di forza:bona forma è scarica regulabile; adattazione forte per a screening-circuitu chjusu.

Considerazioni:alimentazione abrasiva aumenta u cunsumu di liner; l'alimentazione stabile migliora u uptime.

Punti di dati chjave RFQ:materiale è abrasività, alimentazione massima (mm), apertura di alimentazione (mm), banda di scaricamentu di destinazione, capacità (t / h), putenza di u mutore (kW).

 

 

     Impact Crusher            Impact Crusher-octalpipe

 

Mudellu Specificazioni
(mm)
Apertura di Feed
(mm)
Lunghezza massima di u latu di l'alimentazione
(mm)
Capacità
(t/h)
Motor Power
(kW)
Pesu
(t)
PF-0807 φ850 × 700 400 × 730 Meno o uguale à 100 15–30 30–45 6.5
PF-1008 φ1000 × 800 400 × 830 Meno o uguale à 150 30–50 37–55 10.5
PF-1010 φ1000 × 1050 400 × 1080 Meno o uguale à 150 50–80 55–75 12.5
PF-1210 φ1250 × 1050 400 × 1080 Meno o uguale à 200 70–120 110–132 15.8
PF-1214 φ1250 × 1400 400 × 1430 Meno o uguale à 300 130–180 132–160 19.8
PF-1315 φ1320 × 1500 860 × 1520 Meno o uguale à 350 160–250 200 26
PF-1320 φ1320 × 2000 860 × 2030 Meno o uguale à 350 200–300 280 32
PF-1515 φ1550 × 1500 900 × 1650 Meno o uguale à 400 300–350 160 × 2 38

 

Seria YK schermu vibrante rotondu

 

I schermi di a serie YK classificanu u materiale trituratu in frazioni vendibili è sustenenu u cuntrollu di recirculazione di circuitu chjusu -. L'acquistu deve allineà l'area di u screnu, u conte di i ponti, è a gamma di dimensioni di a maglia à e frazioni di output richieste, dopu cunfirmà a frequenza è l'amplitude per e cundizioni di u situ.

 

In una linea, u screnu hè a "porta di qualità" chì definisce a pruduzzioni di a frazione finale è cuntrola a carica di recirculazione. Se u screnu hè sottumessu o cecu da l'alimentazione appiccicosa, tutta a pruduzzioni di a pianta diventa inestabile. I cuntrolli di l'acquistu duveranu allineà i intervalli di dimensioni di a maglia à i vostri prudutti di destinazione è cunfirmà chì a cunfigurazione di a schermu (strati, zona di tagliu) pò sustene a produzzione nominale senza sovraccarichi di recirculazione cronica.

 

• Punti di forza: u throughput scalable, sustene a graduazione multi-frazioni, adattata per u cuntrollu di recirculation.
• Cunsiderazioni: l'alimentazione appiccicosa pò causà ceca; A selezzione di i media di u schermu conduce u uptime.

• Punti di dati chjave RFQ: strati, area di sieve (m²), mesh size (mm), max feeding size (mm), capacità (t / h), frequenza (r / min), amplitude (mm), putenza di u mutore (kW), pesu (t).

 

YK Series Round Vibrating Screen         YK Series Round Vibrating Screen-octal

 

Mudellu Strati Sieve Area
(m²)
Mesh Size
(mm)
Dimensione massima di l'alimentazione
(mm)
Capacità
(t/h)
Frequenza di vibrazione
(r/min)
Doppia Ampiezza
(mm)
Motor Power
(kW)
Pesu
(t)
2YK1235 2 4.2 5–50 80 15–100 800–970 8 5.5 3.2
3YK1235 3 4.2 5–50 80 30–100 800–970 8 7.5 4.4
2YK1545 2 6.75 5–50 100 50–180 800–970 8 15 5.3
3YK1545 3 6.75 5–50 100 50–210 800–970 8 15 6.1
4YK1545 4 6.75 5–50 100 50–240 800–970 8 18.5 6.9
YK1848 1 8.8 5–100 200 56–330 755 11 15 7.2
2YK1848 2 8.8 5–100 200 56–330 750 11 15 6.2
3YK1848 3 8.8 5–100 200 56–330 970 7 22 7
2YK1860 2 10.8 5–80 200 50–330 800–970 8 22 8
3YK1860 3 10.8 5–80 200 50–360 800–970 8 22 8.6
4YK1860 4 10.8 5–80 200 100–400 800–970 8 30 9.2
2YK2160 2 12.6 5–100 200 100–430 970 8 30 8.8
3YK2160 3 12.6 5–100 200 100–460 970 8 30 9.45
4YK2160 4 12.6 5–100 200 120–460 970 8 30 10.9
2YK2470 2 16.8 5–100 200 150–500 970 8 37 9.63
3YK2470 3 16.8 5–100 200 150–550 970 8 37 11.5
4YK2470 4 16.8 5–100 200 180–600 970 8 37 12.78
2YK2860 2 16.8 5–100 400 200–700 970 8 37 16
3YK2860 3 16.8 5–100 400 200–700 970 8 37 16
2YK3072 2 21.6 5–100 400 250–800 750 8 30 × 2 18
3YK3072 3 21.6 5–100 400 250–800 750 8 30 × 2 18

 

Tamburu di tamburinu

 

Un tamburu di tamburinu hè tipicamente sceltu induve l'alimentazione hè appiccicosa, mista, o propensa à ceca i media tradiziunali di u screnu. L'acquistu deve fucalizza nantu à a dimensione di u cilindru, a velocità di rotazione, u gradiente è u tagliu di separazione necessariu da u prucessu.

 

Questa unità hè spessu usata cum'è una tappa di pre{0}}separazione per prutege i trituratori a valle è migliurà a stabilità di a linea quandu l'alimentazione cuntene un altu cuntenutu di argilla o dimensioni miste chì causanu l'accecazione di u screnu. A selezzione di l'acquistu deve cunfirmà chì l'ughjettu di separazione previstu (scalping, pre-screening, o semplice classificazione) currisponde à a capacità di cuncepimentu di tamburi è a cundizione di alimentazione di u situ.

 

• Punti di forza: forte cumportamentu anti-ceccu, adattatu per a separazione di pre-alimenti misti / umidi.
• Considerazioni: a precisione di graduazione hè generalmente più bassa di i schermi vibranti di multi-deck per un cuntrollu strettu di frazione.

• Punti di dati chjave RFQ: diametru di cilindru / lunghezza (mm), vitezza di rotazione (r / min), gradiente (gradu), putenza (kW), capacità (t / h), dimensione generale (mm).

 

Drum Sieve   Drum Sieve-octalpipe

 

Specificazione Diametru di cilindru
(mm)
Lunghezza di u cilindru
(mm)
Rotate Speed
(r/min)
Gradient
(gradu)
putenza
(kW)
Capacità
(t/h)
Dimensione generale
(L × L × H) (mm)
GS1.0 × 3.0 1000 3000 22 2–2.5 1.5 20–60 3500×1400×2200
GS1.2 × 4.5 1200 4500 17 2–2.5 4 30–80 5700×1600×2400
GS1.5 × 5.0 1500 5000 14 2–2.5 7.5 80–160 6860×1900×2810
GS1.8 × 6.0 1800 6000 12 2–2.5 11 110–260 7300×2000×3000
GS1.8 × 8.0 1800 8000 11.5 2–2.5 11 150–360 10000×2200×3200

 

Spiral Sand Washer (Screw Washer) - Rimozione di argilla è limo

A lavatrice a spirale in pietra(lavatrice di sabbia a spirale / rondella di vite) hè aduprata inlavare e vagliare e pianteper sguassà l'argilla, u limo è l'organichi ligeri da a sabbia è aggregati quandu "pulizia" è stabilità di classificazione sò esigenze di accettazione. L'unità esegue un lavatu cuntinuu cumminendu u trasportu è l'agitazione cù un overflow cuntrullatu, separà i contaminanti fini in u flussu di slurry mentre furnisce materiale più pulitu à a scaricata.

 

A valutazione di l'acquistu deve fucalizza nantu à e variabili chì determinanu direttamente l'efficienza di lavare è a stabilità operativa:tempu di residenza (diametru di a viti + lunghezza di l'abbeveratoi), livellu di agitazione (vitezza spirale), cundizione idraulica (velocità di flussu d'acqua è impostazione di overflow), è carica di solidi (t / h è cuntenutu di fangu di alimentazione). Sì sti variàbili ùn sò micca adattati à a carica di screening upstream, i prublemi tipici includenu u traspurtamentu di fine, l'umidità di scaricamentu instabile è a perdita di capacità per via di i colli di bottiglia di slurry.

 

Perchè u rendiment di lavare hè limitatu da u sistema di slurry di u situ, u scopu deve esse definitu inseme cùscaricamentu di slurry, stabilimentu / clarificazione, è riciclamentu di l'acqua. Un pianu praticabile per a stallazione di a dimensione di u cisterna, u cuntrollu di overflow, è a reutilizazione di l'acqua hè spessu a diffarenza trà a "sabbia lavata" nantu à carta è a qualità consistente in a produzzione.

 

Per dimensionamentu precisu è citazione daPipa Octal, Per piacè cunfirmà: u tipu di materiale di alimentazione, u livellu di argilla / limo stimatu, a capacità di destinazione (t / h), a pulizia necessaria (limite di fine se specificate), l'approvvigionamentu d'acqua dispunibule, l'arrangementu di scaricamentu, è se un circuitu di stabilimentu / clarificazione hè inclusu. Allineamu a dimensione di a vite è a gamma operativa à i vostri solidi reali è u bilanciu d'acqua, è definiscenu l'interfacce currispondenti per pompe, chute è manipolazione di slurry.

Spiral Stone Washing Machine     Spiral Stone Washing Machine-octalpipe

Articulu XS1050 XS1275 XS1575 XS1875 XS2080
Diametru di Vite
(mm)
1000 1200 1500 1800 2000
Lunghezza
(mm)
5000 5400 7200 7200 8000
Velocità spirale
(r/min)
18 16 14 12 8
Capacità
(t/h)
10–30 30–50 50–80 80–150 100–200
Motor Power
(kW)
11 15 30 37 45
Dimensioni Lunghezza
(m)
8 9.7 9.9 10 10.5
Larghezza di dimensione
(m)
1.25 1.44 1.85 2.1 2.5
Altezza di dimensione
(m)
2.2 2.4 2.8 3.2 3

 

Lavatrice di sabbia ad alta efficienza

 

I lavatrici di sabbia ad alta -efficienza sò aduprate per riduce impurità è migliurà a pulizia è a coerenza di a sabbia finita. L'acquistu deve cunfirmà u diametru di a bobina, l'alimentazione-in u limitu di dimensione, a banda di capacità necessaria è e dimensioni di l'installazione.

 

Questa unità hè comunmente usata induve a qualità di a sabbia finita deve esse più coherente è induve l'ugetti di capacità necessitanu un rendimentu di lavaggio stabile. A definizione di l'acquistu deve include a dispunibilità di l'acqua, a gestione di i sedimenti, è se u situ hà da eseguisce un ciclu di riciclamentu di l'acqua, postu chì questi fattori influenzanu a stabilità operativa è i requisiti di rispettu.

 

• Punti di forza: migliurà a qualità di a sabbia finita è a stabilità di u prucessu in e linee di fabbricazione di sabbia -.
• Cunsiderazioni : l'usu di l'acqua è a gestione di i sedimenti deve currisponde à a capacità di riciclamentu / clarificazione di u situ.

• Punti di dati chjave RFQ: diametru di bobina (mm), feed -in limitu di taglia (mm), capacità (t / h), putenza (kW), dimensioni (mm).

 

High Efficiency Sand Washing Machine  High Efficiency Sand Washing Machine-octal pipe

 

Mudellu Diametru di bobina
(mm)
Feed-in Size
(mm)
Capacità
(t/h)
putenza
(kW)
Dimensioni
(L × L × H) (mm)
HY2600 φ2600 Meno o uguale à 10 20–50 5.5 3195×2100×2700
HY2800 φ2800 Meno o uguale à 10 30–70 5.5 3270×2100×2900
HY3000 φ3000 Meno o uguale à 10 50–120 11 3766×2382×3100
HY3216 φ3200 Meno o uguale à 10 120–180 15 4100×2800×3250
HY3624 φ3600 Meno o uguale à 10 140–220 18.5 4300×3970×3685
HY4530 φ4500 Meno o uguale à 10 180–250 22 6010×4450×4622

 

Ascensore à bucket

 

Un elevatore di bucket hè utilizatu per u trasferimentu verticale quandu u layout di a pianta favurizeghja l'elevazione compatta invece di un trasportu longu inclinatu. L'acquistu deve cunfirmà a dimensione massima di u materiale, a banda di capacità, a distanza di u bucket, a velocità di trasportu è a gamma di putenza installata.

 

Questa unità hè tipicamente scelta per u layout di pianta compacta è l'elevazione verticale chjusa. I cuntrolli di l'acquistu duveranu cunfirmà a distribuzione reale di a dimensione di u materiale è u risicu di l'ughjettu straneru, cum'è grumi oversize o detriti ponu causà marmellate è stop imprevisti. L'accessu di mantenimentu, e porte d'ispezione è u spaziu di serviziu sicuru deve esse cunfirmatu cum'è parte di l'envelope d'installazione.

 

• Punti di forza: impronta compacta è elevazione verticale chjusa in layout stretti.
• Cunsiderazioni: lumps oversized è uggetti straneri aumenta u risicu di jam; L'accessu di mantenimentu è e porte d'ispezione deve esse pianificatu.

• Punti di dati chjave RFQ: dimensione massima di materiale (mm), capacità (m³ / h), vitezza di trasportu (m / s), distanza di bucket (mm), putenza (kW).

Bucket Elevator      Bucket Elevator-octalpipe

Mudellu Dimensione massima di u materiale
(mm)
Capacità
(m³/h)
Velocità di trasportu
(m/s)
Distanza di bucket
(mm)
putenza
(kW)
200 Meno o uguale à 25 3.5–8 1–1.25 400 3–7.5
250 Meno o uguale à 30 5.5–12 1–1.25 500 3–7.5
300 Meno o uguale à 40 15–30 1–1.25 500 3–11
400 Meno o uguale à 40 50–90 1.4 512 7.5–18.5
500 Meno o uguale à 40 70–110 1.5 688 11–22
630 Meno o uguale à 50 110–180 1.5 688 11–22

 

Cunfigurazioni di a Linea di Produzione di Crusher Rock per a Vendita

 

Stu diagramma mostra quattru standardlinea di pruduzzione di frantumazione di petralayout per capacità:150-200 TPH, 350-400 TPH, 600-800 TPH, è 1000-1200 TPH. Ogni layout combina alimentazione, triturazione è vagliatura per furnisce aggregati multi-taglia cù un ritornu di circuitu chjusu-. Condividi u vostru materiale, a dimensione massima di l'alimentazione, i prudutti di destinazione, è u tph necessariu -Octal Pipe currisponde à a cunfigurazione di a linea adatta.

 

Rock Crusher Production Line Configurations For Sale-octal pipe

 

Pre-Ispezione di spedizione è cuntrolli di liberazione

 

Prima di a spedizione, una rutina di liberazione pratica hè tipicamente custruita intornu à a-conformità di u pruduttu finitu, a tracciabilità è a preparazione di l'imballu:

 

• Verificazione dimensionale per interfacce chjave è punti di dimensione critica (induve applicabile per mudellu / spec)
• Cuntrolli visuali per risichi di danni, integrità di fastener, è cumpletezza di l'assemblea
• Verificazione d'identificazione: riferimenti di mudelli è targhette allineati cù a lista di imballaggio è u scopu di l'ordine
• Verificazione di l'imballu: u numeru di l'articuli, a separazione di accessori / ricambi, è a visibilità di l'etichetta per riduce a ricezione di mix-

 

Detaglii di liberazione supplementarii cumunimenti cunfirmati per una ricezione più liscia:
• Marcatura chjara è identificazione per cassa o unità (mudellu, quantità, pesu grossu / netu induve necessariu)
• Accessori è pezzi di ricambio imballati separatamente cù etichettatura chjara per evitari ritardi di stallazione di u situ
• Allineamentu di u pacchettu di documenti à u scopu di u PO è l'articuli di a lista di imballaggio

 

Cuntattate avà

FAQ

 
product-470-408

Q1: Cumu funziona un trituratore di roccia?

A1:Un trituratore di roccia riduce u materiale dacumpressione o impattu, poi usa-circuitu chjusuper cuntrullà a dimensione finale. In a maiò parte di e linee, un trituratore a mascella gestisce a riduzione primaria, poi fasi d'impattu / martellu / conu / VSI più u screening bloccanu a gradazione di destinazione.

Q2: Trituratore di roccia portatile versus trituratore di roccia mobile-chì hè a differenza per i cumpratori?

A2:Tutti dui sò trasportabili, ma a scelta dipendeFrequenza di trasferimentu di u situ, impronta, tempu di installazione è alimentazione. L'opzione ghjusta hè quella chì mantene l'alimentazione stabile è u ciclu di screening equilibratu.

Q3: Cumu sceglite a dimensione giusta di a rondella di sabbia spirale (single vs doppia vite)?

A1:Cumincià cù u vostrua graduazione di l'alimentazione, a velocità di alimentazione di solidi (t/h) è u voluminu d'acqua. I rondelle di viti duveranu esse dimensionate persia solidi è acqua, altrimenti vi vede sia una ritenzione di fines poveri o colli di capacità.

Q4: Offre un affittu di trituratori di roccia o solu trituratori di roccia in vendita?

A4:Ci focalizemu nantufrantoi di roccia in venditae suluzioni complete di frantumazione / vagliatura / lavatura. Per i cicli brevi di prughjetti, pudemu sustene a cunfigurazione rapida di cunfigurazione è avvià a pianificazione di-spares per riduce u risicu di downtime.
Certificazioni

 

CE Certificate

Certificatu CE

ISO 9001 Certificate

Certificatu ISO 9001

API Q1 Certificate

Certificatu API Q1

ABS Certificate

Certificatu ABS

AP-5L Certificate

Certificatu AP-5L

API-5CT Certificate

Certificatu API-5CT

 
Elementu chjave Chì furnisce Cosa da cunfirmà (Accettazione)
Materiale è abrasività tipu di materiale + sensibilità à l'usura tipu di trituratore + usura-pianu di parte (liners / martelli)
Dimensione massima di alimentazione (mm) dimensione massima di lump / limite di dimensione di l'alimentazione apertura di feed è pre{0}}esigenza di screen
Capacità (t/h) requisitu di tph + cundizione d'alimentazione Banda di capacità nominale in cundizioni specificate
Target Products / Gradazione dimensioni di destinazione + curva di graduazione selezzione stage + screen meshes / recirculation
Tipu di circuitu circuit aperto o chjusu stabilità di u ciclu di screening è rapportu di recirculazione
fasi di triturazione bisogni primariu + secundariu mandibula + impattu / cune / martellu + formatura VSI opzionale
Power Standard voltage / frequenza + mètudu di partenza allineamentu di u mutore kW è cumpatibilità elettrica
Cunsigliu di accettazione cuntrolli / documenti necessarii intervallu di paràmetri di scaricamentu + wear-scopu di parte + spartimentu di targhetta / lista di imballaggio

Hot Tags: frantoi di roccia in vendita, frantoi di roccia portatili, trituratori di roccia, frantoi a mascelle, frantoi d'impattu, frantoi a coni, frantoi di roccia mobile, mini frantoi di rocce, frantoi di rocce.

Inviazione

whatsapp

Phone

E-mail

Inquiry